Seznam strokovnih kadrov

Opremljevalec smeri v naravnih plezališčih

Najdenih: 73
#Ime in priimekKlub, društvoLicenca veljavna do vključno
1 Gregor AhtikŠaleški AO-
2 Bojan AvguštinŠPO APD Kozjak Maribor-
3 Marko BelingarAO Nova Gorica-
4 Luka BiščakPK Divača-
5 Matej BlagusŠaleški AO-
6 Roald BruilNizozemska-
7 Tomaž CingerleAO Nova Gorica-
8 Martin ČesnikAO Vipava-
9 Božidar DružijaničAO Jesenice-
10 Betka GaličičPK Škofja Loka-
11 Jernej GračnerŠPO Celje-
12 Andraž GregorčičPK Stena-
13 Nace GrgoriničAO Kranj-
14 Uroš GriljAO Lj - Matica-
15 Branko GrobelnikAO Grmada Celje-
16 Matic GrojzdekAO Kamnik-
17 Jernej GrudnikAK Rinka-
18 Vili GučekAO Trbovlje-
19 Jure HorvatŠPO PD Črnomelj-
20 Andraž JermanŠPO PD Črnomelj-
21 Andrej JežAK Črna-
22 Miha KernAkademski AO-
23 Sašo KočevarPK Škofja Loka-
24 Tadej KodričAO Črnuče-
25 Mitja KolmanPosavski AK-
26 Aleksander KostanjšekPK Rifnik-
27 Bojan KoturŠPO Rašica-
28 Matic KozinaAkademski AO-
29 Gašper KozlovičDP Koper-
30 Luka KrajncŠPO Celje-
31 Igor LaukoPK Martinček-
32 Damjan MaherŠaleški AO-
33 Alen MajcanDP Koper-
34 Anže MartinčičAO Lj - Matica-
35 Miro MasnoglavAO Rašica-
36 Marko MavharAO Grmada Celje-
37 Franc MedvedŠaleški AO-
38 Marko MermalPD Gornji Grad-
39 Jure MihelčičAO Radovljica-
40 Ervin MlakarAO Trbovlje-
41 Tadej MrakAO Rašica-
42 Sašo OcvirkŠPO Celje-
43 Domen OderAK Slov. Bistrica-
44 Joži PavličŠPO PD Vransko-
45 Klemen PeterlinŠPO Kamnik-
46 Mitja PeterneljAO Kranj-
47 Boštjan PotočnikAK Slov. Bistrica-
48 Jurij RavnikAO Kranj-
49 Martin ReberšekŠPO PD Vransko-
50 Peter RobičAO Grmada Celje-
51 Mitja RotŠPO Tržič-
52 Robert RotAO Bovec-
53 Uroš RuparPK Škofja Loka-
54 Albin SimoničŠPO Celje-
55 Aleksander StopinšekPK Laško-
56 Jan StrmoleŠPO Celje-
57 Jan ŠpilerAK Ravne-
58 Gregor ŠpringerPK Martinček-
59 Matic ŠpringerPK Martinček-
60 Uroš ŠtruclAO Trbovlje-
61 Vid ŠtumbergerŠPK Andreja Kokalja-
62 Miran ŠumakAO Grmada Celje-
63 Boštjan TekavecPK Ribnica-
64 David TončičAO Idrija-
65 Andrej TroštPosavski AK-
66 Martin WerdonigŠPO APD Kozjak Maribor-
67 Rajko ZajcPK Kamnik-
68 Luka ZazvonilAO Kranj-
69 Bojan ZorkoPosavski AK-
70 Martin ZorkoAlpsko društvo Stratus-
71 Matjaž ZorkoŠD Balvanija-
72 Izidor ZupanŠPO Celje-
73 Andrej ŽitnikPK 6b Ptuj-