Domov Planinska Zveza Slovenije
Komisija za športno plezanje Obvestila Izobraževanja Državno prvenstvo Reprezentanca Plezališča
 

  Aktualno  
  Kategorizacija september 2017 - razpis  
  V prilogi so vse informacije v zvezi z oddajo vlog za septembrsko kategorizacijo. Rok prijav je čet...  
  REZULTATI DP 2017  
  Zaradi nove aplikacije vodenja rezultatov Državnega prvenstva lahko vse rezultate spremljate na novi...  

  Pomembne povezave  
  Seznam strokovnih kadrov  
  Rezultati zadnje tekme  
  DP Internetne prijave  
  Koledar dogodkov 2015  

  Zunanje povezave  
  PZS  
  Mednarodna plezalna zveza  
  Vzhodna liga  
  Zahodna liga  
  Slovenska antidopinška organizacija  
  Kategorizirani šp. plezalci  
  Sodniški pravilnik       Razpis       Seznam       Razpored  
     
 
Sodniki
     
Ime Klub Licenca
veljavna do vključno
Jure Bornšek ŠPO Celje 2010
Urška Cigler ŠPO Celje 2016
Andrej Čotar DEŠ 2012
Martina Čufar AO Mojstrana 2008
Alenka Erpič 2009
Matjaž Erpič PK Novo Mesto 2009
Matic Friškovec AO Kranj 2016
Blaž Germek AO Črnuče 2011
Matevž Gradišek AO Lj - Matica 2016
Valerija Gros AO Kranj 2016
Stanko Gruden PK Divača 2015
Anja Hajna ŠD Proteus 2016
Marjan Hohkraut 2013
Mateja Hohkraut PK Rimske Toplice 2016
Žiga Janež DEŠ 2015
Franci Jensterle AO Kranj 2008
Blaž Jereb 2008
Tomislav Kirbiš PK 6b Ptuj 2016
Ksenija Kodra PK Kamnik 2016
Andrej Kokalj ŠPK Andreja Kokalja 2008
Jože Kosič ŠPO Jesenice 2016
Tatjana Kruder ŠPO Celje 2016
Bojan Leskošek 2008
Matic Leva AK Slov. Bistrica 2016
Boris Lorenčič ŠPO APD Kozjak Maribor 2008
Jernej Lukša ŠPO Rašica 2016
Branko Maček AK Ravne 2008
Borut Meke AO Rašica 2016
Mitja Mihelič PK Ribnica 2016
Dejan Miškovič AO Lj - Matica 2016
Mira Pirc ŠPO Rašica 2016
Alfonz Prevorčič 2008
Rok Rabuza PK Rimske Toplice 2016
Vojko Rajh DP Koper 2010
Romana Savič AO Lj - Matica 2008
Simona Selak 2016
Uroš Selak 2008
Albin Simonič ŠPO Celje 2016
Danijel Stepan 2016
Danilo Šegula PK 6b Ptuj 2008
Boštjan Škufca AO Kranj 2010
Maja Štalekar DRPK 2016
Marija Štremfelj AO Kranj 2015
Darko Šuligoj DEŠ 2013
Rajko Tušek ŠPO Jesenice 2013
Maja Ulaga 2016
Igor Varl ŠPO Jesenice 2011
Uroš Verbovšek AO Kranj 2013
Gregor Verbuč ŠPS PD Mozirje 2016
Klemen Vodlan ŠPO Domžale 2008
Blaž Zazvonil AO Kranj 2011
Mitja Zorko ŠPO Celje 2008
Stanko Židan PK Kamnik 2008
Primož Žitnik PK Škofja Loka 2012
 
     
 
Domov | Kazalo strani