Domov Planinska Zveza Slovenije
Komisija za športno plezanje Obvestila Izobraževanja Državno prvenstvo Reprezentanca Plezališča
 

  Aktualno  
  Kategorizacija september 2017 - razpis  
  V prilogi so vse informacije v zvezi z oddajo vlog za septembrsko kategorizacijo. Rok prijav je čet...  
  REZULTATI DP 2017  
  Zaradi nove aplikacije vodenja rezultatov Državnega prvenstva lahko vse rezultate spremljate na novi...  

  Pomembne povezave  
  Seznam strokovnih kadrov  
  Rezultati zadnje tekme  
  DP Internetne prijave  
  Koledar dogodkov 2015  

  Zunanje povezave  
  PZS  
  Mednarodna plezalna zveza  
  Vzhodna liga  
  Zahodna liga  
  Slovenska antidopinška organizacija  
  Kategorizirani šp. plezalci  
     
 
Seznam športnih plezalcev
   
Ime Klub
Tanja Adamič PS Ascendo
Gregor Ahtik Šaleški AO
Špela Albreht ŠPK Andreja Kokalja
Manca Alič ŠPD Korenjak
Rok Alič ŠPO Idrija
Klemen Ambrožič PK Ribnica
Tanja Ambrožič AO Lj - Matica
Janez Andoljšek PK Ribnica
Maja Apat AK Sl. Gradec
Anže Arko ŠPO Domžale
Karmen Arnuš PK 6b Ptuj
Maša Arnšek ŠPD Korenjak
Žiga Artač ŠPD Korenjak
Anka Auersperger ŠPO Kamnik
Primož Auersperger ŠPO Kamnik
Ambrož Bajde AO Kamnik
Katja Bajec Akademski AO
Mitija Bajželj AO Kranj
Maja Baliž AO Lj - Matica
Marko Banjac AO Vipava
Tanja Bartolac ŠPO Tržič
Marko Beber ŠPO APD Kozjak Maribor
Jure Bečan ŠPO Tržič
Maja Belimezov AK Vertikala
Marko Belingar AO Nova Gorica
Dunja Belovič AK Slov. Bistrica
Aljaž Berčič ŠPO APD Kozjak Maribor
Ana Berčič PK Škofja Loka
Martin Bergant PK Škofja Loka
Ilija Berlič AO Lj - Matica
Miha Bernard PK Škofja Loka
Mitja Bernard DEŠ
Nejc Bertoncelj ŠPO Jesenice
Urban Bertoncelj AO Mojstrana
Sebastjan Bevk ŠPO Idrija
Tadej Bevk ŠPO Domžale
Tomaž Bevk ŠPO Domžale
Maj Bešlin DRPK
Andrej Biljak-Gerjevič PK Rogaška Slatina
Grega Birsa ŠPO Celje
Jurij Bitežnik ŠPD Korenjak
Blaž Bizjak ŠPO Idrija
Jakob Bizjak PK Rogaška Slatina
Matevž Bizjak PK Rogaška Slatina
Luka Biščak PK Divača
Marko Blagojevič ŠPO Kamnik
Peter Blagovič PK 6b Ptuj
Matej Blagus Šaleški AO
Neli Blagus Šaleški AO
Gašper Blažek PK Divača
Klemen Blejc ŠPO Domžale
Urška Blejec AO Črnuče
Maša Bobek ŠPO Celje
Katarina Bogataj ŠPO Radovljica
Živa Bogolin AO Črnuče
Matjaž Bohorič ŠPO Rašica
Ana Bojnec AO Kranj
Matej Bolka AO Kranj
Martin Bombač AO Kamnik
Viktor Bombek PK 6b Ptuj
Luka Boneš AO Kranj
Jure Bornšek ŠPO Celje
Jaka Bostner ŠPK Andreja Kokalja
Klemen Božič DP Koper
Sašo Božič PK Stena
Primož Bratun PS Ascendo
Jure Bratuž
Eva Bravar AK Vertikala
Rožle Bregar ŠPO Radovljica
Zala Brelih ŠPO Jesenice
Aljoša Bremec DEŠ
Mojca Breskvar ŠPD Korenjak
Rok Brezar AO Kranj
Simona Brezar AO Kranj
Matej Brezovšek Posavski AK
Drago Britovšek AK Sl. Gradec
Miha Britovšek PD Krimper
David Brlogar AO Kranj
Roald Bruil Nizozemska
Darko Brus PK Ekstrem
Matej Brus DRPK
Nives Brus PK Ekstrem
Jernej Bufon DP Koper
Anja Buh PK Škofja Loka
Robert Buh PK Škofja Loka
Anja Bunc AK Slov. Bistrica
Katja Bunc AO Slov. Bistrica
Nejc Burgar AO Kranj
Teja Burgar AO Kranj
Goran Butkovič Posavski AK
Jernej Celestina PS DPČ Šmartno
Iztok Cencič PK Divača
Gregor Cerjak Posavski AK
Urška Cigler ŠPO Celje
Grega Cimerman AO Kranj
Matej Colja DP Koper
Tina Cvetko PK 6b Ptuj
Matic Čakš ŠPO Celje
Teja Čas PD Slovenj Gradec
Jože Čeper DEŠ
Katarina Černe ŠPO Jesenice
Špela Černe PK Ribnica
Andraž Černivšek ŠPS PD Mozirje
Aleš Česen Alpski gorniški klub
Nejc Česen Alpski gorniški klub
Miha Česnik ŠPO Tržič
Urška Čevnik AO Lj - Matica
Urša Čopi ŠPK Andreja Kokalja
Andrej Čotar DEŠ
Aleš Črček DP Koper
Denis Črnilogar AS Ajdovščina
Tina Čufar
Vid Čufar ŠPO Radovljica
Nejc Čuješ AK Sl. Gradec
Nika Čuk PK Škofja Loka
Drejc Dakskobler PK Škofja Loka
Nastja Davidova AO Lj - Matica
Sandi De Simone Obalni AO
David Debeljak DRPK
Vid Debeljak GŠD Bricalp
Žiga Debevec ŠPK Andreja Kokalja
Rok Deželak PK Laško
Tadej Dobravc Verbič AO Črnuče
Miha Dobrota ŠPO Rašica
Polona Dobrovoljc ŠPK Andreja Kokalja
Petra Dolar DRPK
Eva Dolenc AO Kranj
Damjan Dolenec AO Žiri
Jan Dolinar ŠPO Tržič
Borut Dolžan
Aleš Dragan ŠPO Radovljica
Katja Draksler AO Kranj
Luka Drašak AO Kranj
Klemen Dretnik AK Ravne
Ludvik Drobne ŠPO Rašica
Andrej Drobnič
Aleksander Dušej ŠPO APD Kozjak Maribor
Nejc Dvoršek Šaleški AO
Slađana Đukanović GŠD Bricalp
Tjaša Ekar ŠPO Radovljica
Eva Eniko AO Žiri
Sergej Epih PK Škofja Loka
Karin Erjavec ŠPO Tržič
Nejc Erklavec ŠPD Korenjak
Žiga Erman AO Lj - Matica
Ivo Ermenc ŠPO Celje
Špela Fabčič AO Vipava
Larisa Fabjan AO Vipava
Polona Fajdiga AO Črnuče
Katja Ferlin Šaleški AO
Matej Fetih PK Stena
Jan Filipič ŠPK Andreja Kokalja
Dominik Fon AO Kranj
Katarina Fon AO Kranj
Maruša Fon AO Kranj
Nika Fon Leben AO Kranj
Luka Fonda PK Divača
Tajda Foški ŠPO Rašica
Miha Frelih ŠPO Radovljica
Živa Frešer AK Slov. Bistrica
Matic Friškovec AO Kranj
Maša Friškovec AO Kranj
Vinko Gaberšek AO Kamnik
Ahac Gačnik Navodnik ŠPO APD Kozjak Maribor
Gašper Gačnik Navodnik ŠPO APD Kozjak Maribor
Gal Galonja PD Grosuplje
Svitan Ganzitti-Štirn AO Slov. Bistrica
Blaž Germek AO Črnuče
Tina Gerželj PK Divača
Janez Glažar AK Sl. Gradec
Petra Glažar AO TAM Maribor
Katja Gliebe AK Ravne
Manca Glušič ŠPS PD Mozirje
Tjaša Golmajer ŠPO Tržič
Grega Golob AK Črna
Toni Golob ŠPO Celje
Nejc Gorenjak PK Laško
Miha Gornik PK 6b Ptuj
Nejc Gornjec AK Sl. Gradec
Asja Gosar PK Divača
Tim Gostinčar ŠPO Kamnik
Aleš Govekar AO Kranj
Aleš Gradišnik AO Grmada Celje
Tina Gradišnik AK Ravne
Anton Grašič AO Kranj
Jure Gregl ŠPO APD Kozjak Maribor
Andraž Gregorčič PK Stena
Miha Grgič Jelen PK Divača
Uroš Grilj AO Lj - Matica
Januš Griljc AO Kamnik
Branko Grobelnik AO Grmada Celje
Matic Grojzdek AO Kamnik
Lovro Grom ŠPO Rašica
Natalija Gros AO Kranj
Urban Gros PD Krimper
Valerija Gros AO Kranj
Ana Grosek AO Lj - Matica
Eva Grosek AO Lj - Matica
Damjan Gruden AO Lj - Matica
Jure Gvozdanovič ŠPD Korenjak
Samo Hafner ŠPO Tržič
Anja Hajna ŠD Proteus
Miha Hajna ŠD Proteus
Lea Hanželič ŠPD Korenjak
Marko Hercog ŠPO Tržič
Ajda Herman AO Trbovlje
Gregor Hiršl ŠPO APD Kozjak Maribor
Mateja Hohkraut PK Rimske Toplice
Peter Holozan AO Kamnik
Andrej Horvat ŠPO PD Črnomelj
Jure Horvat ŠPO PD Črnomelj
Mitja Horvat ŠPO Celje
Lenart Horžen Posavski AK
Miha Hrastelj AK Sl. Gradec
Ajda Hrastnik AK Sl. Gradec
Grega Hrastovec ŠPO APD Kozjak Maribor
Igor Hrboka AO Lj - Matica
Miha Hribar ŠD Triumf
Rok Hribar AO Kamnik
Sašo Hribar AO Kamnik
Katja Hrovatič ŠPD Korenjak
Dejan Ilič AK Sl. Gradec
Nataša Imperl AO Trbovlje
Sara Mojca Jager AO Lj - Matica
Sara Jaklič AO Kranj
Urban Jaklič PK Ribnica
Marko Jakopič AK Vertikala
Žiga Janež DEŠ
Petra Jantolić Posavski AK
Mojca Janžekovič AO Domžale
Jernej Jarc ŠPD Korenjak
Jonatan Jarc ŠPD Korenjak
Miha Jarm PS DPČ Šmartno
Anja Javorič AO Trbovlje
Tomaž Javornik AO Črnuče
Miha Jazbec ŠPO Tržič
Mirjam Jeglič AO Kamnik
Luka Jejčič Posavski AK
Miha Jekler ŠPO Jesenice
Andraž Jelenc GŠD Bricalp
Jera Jelenc ŠPO Jesenice
Klemen Jelić AO Kranj
Eva Jelovčan PK Škofja Loka
Marjan Jemec ŠPO Rašica
Lea Jensterle ŠPO Jesenice
Miha Jensterle ŠPO Radovljica
Jure Jeraj DRPK
Lučka Jere PS Ascendo
Gorazd Jereb AO Kranj
Maja Jereb ŠPK Andreja Kokalja
Peter Jereb PK Kamnik
Sabina Jereb AO Kranj
Žiga Jereb PD Rovte
Andraž Jerman ŠPO PD Črnomelj
Bernard Jerman DP Koper
Janez Jerman ŠPO PD Črnomelj
Anže Jerše PK Škofja Loka
Manca Jeršin ŠPO Jesenice
Matevž Jeršin ŠPO Jesenice
Špela Jevšnik DRPK
Nina Jordan AO Črnuče
Klara Jovan Šaleški AO
Dejan Jurejevčič ŠPO Tržič
Kristjan Jurčič PK Škofja Loka
Polona Juričinec Česen Alpski gorniški klub
Aleš Jurjec AK Sl. Gradec
Katja Jurjovec ŠPO Celje
Michael Thomas Jurman ŠPO Kamnik
Nejc Justin ŠPO Jesenice
Vesna Juvan ŠPO APD Kozjak Maribor
Katja Kadić PK Škofja Loka
Kristjan Kadič ŠPO Rašica
Tjaša Kalan AO Kranj
Rebeka Kamin ŠPO Domžale
Andraž Karničnik AK Ravne
Katja Karničnik AK Ravne
Primož Karničnik ŠPO Celje
Janez Kastelic AO Kranj
Matej Kastelic AO Kranj
Peter Kastelic PK Stena
Peter Kaurin ŠPO APD Kozjak Maribor
Peter Kavčič PK Stena
Sara Kavčič ŠPO PD Črnomelj
Zdenka Kavčič ŠPO PD Črnomelj
Matej Keglevič AO Kranj
Katarina Kejžar DRPK
Klara Kejžar DRPK
Klemen Kejžar DRPK
Izak Kelek Posavski AK
Katja Kepic ŠPK Andreja Kokalja
Maša Kepic ŠPO Jesenice
Sandra Kert AO Kranj
Blaž Kešnar ŠPO Domžale
Blež Kešner ŠPO Domžale
Tomislav Kirbiš PK 6b Ptuj
Kristian Klajnšček AO Lj - Matica
Rok Klančnik AK Sl. Gradec
Jernej Klemenak AO Lj - Matica
Nejc Klemenčič ŠPO Tržič
Katja Klinar ŠPO Jesenice
Jaka Kobal ŠPO Jesenice
Katja Kobentar ŠPO Jesenice
Polona Kobentar ŠPO Jesenice
David Kobilca AK Vertikala
Simon Koblar GŠD Bricalp
Ana Kocjančič ŠPO APD Kozjak Maribor
Rok Kodeh ŠPO Radovljica
Benjamin Kodele AO Vipava
Renato Koder ŠPO Jesenice
Ksenija Kodra PK Kamnik
Monika Kodra ŠPO Kamnik
Sašo Kočevar PK Škofja Loka
Miha Kokalj AO Radovljica
Aleks Kolar PK 6b Ptuj
Domen Kolenko PK Škofja Loka
Jasna Koler ŠPO Idrija
Jure Koletnik PK 6b Ptuj
Aljaž Kolman GŠD Bricalp
Mitja Kolman Posavski AK
Sebastjan Konič PS DPČ Šmartno
Igor Kopše PK 6b Ptuj
Erik Korbar ŠPO Jesenice
Niko Korber ŠPO PD Vransko
Nadja Korinšek AO Trbovlje
Leja Kos ŠPO Tržič
Monika Kos AO Kranj
Pavel Kos DRPK
Staš Kos ŠPO Tržič
Tilen Kos Klub adrenalinskih športov
Domen Kosi AK Ravne
Jože Kosič ŠPO Jesenice
Nadja Kosič ŠPO Jesenice
Tjaša Kosič ŠPO Jesenice
Ana Kosmač AO Žiri
Miha Kostanjevec PK 6b Ptuj
Staš Kotar Celarc DRPK
Miha Kotnik AO Slov. Bistrica
Bojan Kotur ŠPO Rašica
Patrik Kovač ŠPO Rašica
Jos Kozina PK Ribnica
Gašper Kozlovič DP Koper
Matic Kozmus PK Laško
Mateja Košir ŠPO Jesenice
Matic Košir ŠPO Jesenice
Urban Košir ŠPO Jesenice
Igor Košutič PK Rogaška Slatina
Dejan Kožuh
Tadej Kračun AO Grmada Celje
Blaž Krajnc PK 6b Ptuj
Janez Krajnc ŠPO Aranea
Luka Krajnc ŠPO Celje
Mojca Krajnc AO Kranj
Boštjan Kramer PD Lisca
Tamara Kramljak AK Sl. Gradec
Manca Kranjec ŠPO Tržič
Tilen Kreft ŠD Triumf
Ambrož Kregar ŠPO Kamnik
Katja Krejan Posavski AK
Marta Krejan AK Ravne
Gašper Kresnik AO Grmada Celje
Damir Krčmar AK Ravne
Sabina Krhlikar PS DPČ Šmartno
Pavel Križnar ŠPO Rašica
Nejc Krokter AO Črnuče
Jernej Kruder ŠPO Celje
Julija Kruder ŠPO Celje
Neža Kruder ŠPO Celje
Peter Kumše AO Lj - Matica
Irena Kumše Kovač AO Lj - Matica
Pavel Kuralt ŠPO Celje
David Kuridža AO Kranj
Gregor Kurnik AO Žiri
Matija Kurnik ŠPO Aranea
Simon Kurnik AK Vertikala
Dejan Kuserbanj ŠPO PD Vransko
Darko Lačen ŠPO APD Kozjak Maribor
Sabina Lamprecht DRPK
David Langus ŠPO Jesenice
Franko Lapajne Obalni AO
Igor Lauko PK Martinček
Bogdana Lavrenčič PK Rogaška Slatina
Maja Laznik PK Laško
Matic Leban DEŠ
Filip Lebar ŠD Triumf
Timon Leder DRPK
Simona Ledinek AK Ravne
Živa Ledinek AK Ravne
Jera Lenardič AO Kranj
Matej Lenart PK 6b Ptuj
Boris Lepojič AK Vertikala
Tone Lesar PK Ribnica
Jakob Žiga Lestan ŠPK Andreja Kokalja
Matic Leva AK Slov. Bistrica
Patricija Levstek ŠPO Tržič
Ana Lešnik ŠPO Jesenice
Nina Lešnik ŠPO Jesenice
Tina Lešnik ŠPO Jesenice
Tina Likar AO Kranj
Matej Lipuš PK Martinček
Ajda Lisec AO Trbovlje
Nina Lisec AO Kamnik
Stanka Lisec Posavski AK
Marijana Livk ŠPO Tržič
Matic Logar PS DPČ Šmartno
Rado Lombar ŠPO Tržič
Natalija Lorenčič Pungerl ŠPO APD Kozjak Maribor
Borut Lozej DP Koper
Tomaž Lozej DP Koper
Natalija Ložak ŠPK Andreja Kokalja
Ana Lukavečki PS Ascendo
Bojan Lukavečki PS Ascendo
Rok Lukavečki PS Ascendo
Sara Lukič Šaleški AO
Tomislav Lukič PK Ribnica
Mitja Lunder PK Divača
Branko Maček AK Ravne
Klemen Maček AK Sl. Gradec
Žiga Maček AO Lj - Matica
Alen Majcan DP Koper
Mitja Majcenovič PK Rogaška Slatina
Pavel Makovec AO Vipava
Milan Malej ŠPO Jesenice
Rok Malek AK Sl. Gradec
Ajda Mali PK Kamnik
Martina Mali ŠPO Domžale
Neja Malis AO Lj - Matica
Boštjan Maljevec
Katarina Malovrh ŠPO Tržič
Svit Manart PK Stena
Ernest Mandelc ŠPO PD Vransko
Matej Margon ŠPD Korenjak
Simon Margon ŠD Proteus
Alja Markič AO Kranj
Mina Markovič ŠPK Plus
Tadej Marolt PK Ekstrem
Anže Martinčič AO Lj - Matica
Nejc Marzel AK Ravne
Peter Mastnak Sokolov DRPK
Manja Matić ŠPO PD Črnomelj
Silvin Matjašec PK 6b Ptuj
Nuša Maver ŠPO APD Kozjak Maribor
Marko Mavhar AO Grmada Celje
Franc Medved Šaleški AO
Jure Medvešek AO Črnuče
Jerca Meglič ŠPO Tržič
Neža Meglič ŠPO Tržič
Veronika Meke PS DPČ Šmartno
Blaž Mekuč AO Kranj
Marko Mermal PD Gornji Grad
Miha Mihelič AO Bovec
Mitja Mihelič PK Ribnica
Janez Miklavčič PK Škofja Loka
Gregor Miklič Posavski AK
Jerca Miklič Posavski AK
Matevž Miljavec AO Kranj
Denis Milošič ŠPK Andreja Kokalja
Ervin Mlakar AO Trbovlje
Manca Mlakar ŠPO Radovljica
Ambrož Modrijan AO Kamnik
Tanja Mohorič DP Koper
Rok Molan Posavski AK
Sara Moškon PS DPČ Šmartno
Nina Mrak AO Žiri
Peter Mrak Soški AO
Rok Mravlje ŠPO Jesenice
Zdenko Mraz PK Laško
Alojz Mulec AK Ravne
Dana Munih DEŠ
Luka Murn AO Kranj
Maja Muškatevc Klub adrenalinskih športov
Luka Mužar ŠPK Andreja Kokalja
Urša Napret DP Koper
Matic Noč ŠPO Jesenice
Tina Noč ŠPO Jesenice
Ambrož Novak Posavski AK
Enej Novak PK Stena
Katja Novak AO Kranj
Neža Novak ŠPD Korenjak
Pika Novak AO Kranj
Primož Novak AO Žiri
Tilka Novak ŠPD Korenjak
Vesna Novak PD Lisca
Žiga Novak AO Žiri
Marko Novkovič ŠPO Jesenice
Žiga Oberstar PK Ribnica
Blaž Oblak PK Škofja Loka
Maruša Oblak ŠPO Jesenice
Sašo Ocvirk ŠPO Celje
Ana Ogrinc ŠPK Andreja Kokalja
Luka Okršlar PK Škofja Loka
Jana Oman AO Kranj
Mojca Oman AO Kranj
Grega Omejc ŠD Triumf
Tamara Omerzel Šaleški AO
Žiga Oražem ŠPO Kamnik
Vita Osolin AO Črnuče
Ana Ožura AO Lj - Matica
Matej Pahor ŠPO Celje
Matej Pajntar ŠPO Tržič
Jan Palovšnik ŠPO Radovljica
Miha Pančur ŠPO Kamnik
Žiga Patačko Koderman ŠPD Korenjak
Nace Pavc AO Kranj
Katarina Pavlakovič ŠPO PD Črnomelj
Jaka Pavlič AO Grmada Celje
Joži Pavlič ŠPO PD Vransko
Uroš Pavlič ŠPO Domžale
Denis Pavlin AO Lj - Matica
Matjaž Pavlin AO Lj - Matica
David Pavlovič ŠPO Rašica
Vesna Pavlovič ŠPO Rašica
Lucija Pecko PK 6b Ptuj
Primož Pečlin ŠPO Radovljica
Nataša Pečovnik ŠPO PD Vransko
Neli Pegan Akademski AO
Anže Peharc AO Kranj
Aljaž Peklaj PS Ascendo
Jernej Peklaj PD Grosuplje
Sandi Pelko PS Ascendo
Ivan Pepelnjak AO Lj - Matica
Domen Perat ŠPO Radovljica
Nejc Perat ŠPO Jesenice
Ana Perko ŠPO Radovljica
Jan Perne Akademski AO
Nina Pernuš ŠPO Tržič
Jan Perše AK Sl. Gradec
Maša Pestotnik AO Kamnik
Rok Petač AO Kamnik
Špela Petač AK Vertikala
Nejc Petelinšek PD Fram
Klemen Peterlin ŠPO Kamnik
Blaž Peternel ŠPO Jesenice
Vilma Peternel AO Žiri
Mitja Peternelj AO Kranj
Miha Petkovšek ŠPD Korenjak
Katra Petre Navršnik AK Črna
Eva Petrič AK Slov. Bistrica
Katja Petrovec ŠPO Celje
Klemen Petrovič ŠPO Rašica
Mojca Petrovič PK 6b Ptuj
Aljaž Pibernik ŠPO Kamnik
Tomaž Pibernik ŠPO Rašica
Gašper Pintar PK Škofja Loka
Matevž Pintar PK Škofja Loka
Nada Pintar PK Škofja Loka
Peter Pintar PK Škofja Loka
Jan Pinter ŠPO APD Kozjak Maribor
Uroš Pinter ŠPO APD Kozjak Maribor
Jaka Pinterič Posavski AK
Brina Pirc ŠPO Rašica
Katja Pirc AK Vertikala
Matic Pirc ŠPO Domžale
Urša Pirc ŠPO Rašica
Blaž Pirnat AO Črnuče
Vesna Pirnat PK 6b Ptuj
Tomaž Pižmoht PK Stena
Katja Planinc AK Ravne
Miha Plazar AO Trbovlje
Polona Plesničar DEŠ
Luka Pleterski AO Lj - Matica
Rok Pliberšek ŠPO APD Kozjak Maribor
Primož Plohl AK Slov. Bistrica
Andraž Plošnik PK Martinček
Klara Podbreznik ŠPO Celje
Matevž Podbreznik Klub adrenalinskih športov
Luka Podbrežnik PK Kamnik
Katja Podergajs AK Vertikala
Anže Podgoršek ŠPO Jesenice
Žiga Podgoršek AO Lj - Matica
Lucija Podlipnik AO Bohinj
Tatjana Podlogar DP Koper
Ana Podpečan AO Kamnik
Marko Pogačar ŠPO Komenda
Matevž Pogačar ŠPO Radovljica
Miloš Pogačar AO Kamnik
Matija Pogačnik
Matic Polak PK Laško
Špela Poljanšek AO Žiri
Zdravko Polutnik PK Laško
Anže Popit ŠPD Korenjak
Miha Popovič AO Črnuče
Gregor Potočar ŠPO Jesenice
Franci Potočnik AO Kranj
Luka Potočnik ŠPO Jesenice
Monika Potočnik AO Slov. Bistrica
Sebastjan Potočnik ŠD Zmigi se
Špela Potočnik PS DPČ Šmartno
Peter Potokar PS Ascendo
Gašper Potrebuješ ŠPD Korenjak
Nejc Potrebuješ ŠPD Korenjak
Katja Povhe Jemec ŠPO Rašica
Simon Poznič Posavski AK
Nejc Pozvek Posavski AK
Kristjan Pranjič PK Ribnica
Dejan Prednik ŠPO APD Kozjak Maribor
Rasto Premelič PK Stena
Klemen Premrl ŠPO Tržič
Tine Premrl AO Vipava
Milan Preskar PK Škofja Loka
Blaž Primc ŠPO Kamnik
Igor Primc ŠPO Radovljica
Jure Primc ŠPO Radovljica
Filip Primec ŠPO APD Kozjak Maribor
Jernej Primon PK Ribnica
Larisa Primožič AO Kranj
Urban Primožič PK Škofja Loka
Rok Pristov ŠPO Jesenice
Maša Pučko AO Kranj
Tina Pušavec ŠPO Jesenice
Polona Lona Pušnik AK Ravne
Rok Rabuza PK Rimske Toplice
Jernej Radoja Šaleški AO
Anja Rajbar ŠD Triumf
Timotej Rajgelj ŠPO Jesenice
Sonja Rajh DP Koper
Vojko Rajh DP Koper
Primož Rakovec PK Škofja Loka
Tilen Rakušček ŠPK Andreja Kokalja
Uršula Ramšak Alpski gorniški klub
Blaž Rant PK Škofja Loka
Tomaž Rant ŠD Triumf
Andreja Ravnik DRPK
Tomaž Ravnikar AO Radovljica
Luka Ravnjak ŠPO APD Kozjak Maribor
Rafael Razinger ŠPO Jesenice
Jure Raztresen PK Škofja Loka
Peter Rebec ŠPO Rašica
Martin Reberšak ŠPO PD Vransko
Martin Reberšek ŠPO PD Vransko
Mojca Rejc AO Bovec
Jernej Remše PK Stena
Ajda Remškar ŠPO Tržič
Rok Repek ŠPK Plus
Maša Ribnikar ŠPO Tržič
Eva Rimahazi ŠPO Radovljica
Peter Robič AO Grmada Celje
Maruša Rodič PD Grosuplje
Ajda Rojc PK Škofja Loka
Žiga Ropret ŠPO Jesenice
Katja Rostohar AO Lj - Matica
Mitja Rot ŠPO Tržič
Tine Rozmanič ŠPO Radovljica
Beno Rudolf ŠD Zmigi se
Aljaž Rupar PK Škofja Loka
Jaka Rupnik AO Vipava
Andrej Rus PS Ascendo
Kristina Rus DRPK
Simon Rutar AO Kamnik
Nataša Ržek PK Škofja Loka
Domen Sakelšek ŠD Triumf
Nina Sedej DRPK
Sara Sedej ŠPO Idrija
Žiga Sedej AO Žiri
Saša Sedlar ŠD Triumf
Grega Selak PK Škofja Loka
Gregor Senica ŠPO Radovljica
Laura Siegl ŠPO Rašica
Irena Silič ŠD Ilužn
Katarina Sirk AK Vertikala
Gašper Skvarč Božič ŠPO Rašica
Kaja Skvarč Božič ŠD Proteus
Jakob Skvarča PD Rovte
Jaka Slapar ŠPO Tržič
Ksenija Slavec AO Kranj
Gaj Slivnik ŠPO Žirovnica
Sabina Smodej AO Lj - Matica
Mitja Smrekar PK Stena
Julija Smrkol AO Kamnik
Rok Sobiech PK Martinček
Nejc Solje ŠPO Domžale
Veronika Sossa DP Koper
Matej Sova ŠPO Tržič
Grega Sovič PK 6b Ptuj
Žiga Sovinc ŠPO Jesenice
Gregor Spruk PK Kamnik
Melisa Spruk ŠPO Kamnik
Eva Srečnik AO Kranj
Grega Stamenovič ŠPK Andreja Kokalja
Matjaž Stanič DEŠ
Urša Stanonik PK Škofja Loka
Janez Jožef Starc ŠPO PD Črnomelj
Borut Stepančič DP Koper
David Stepanjan AO Kranj
Andrej Sterle AO Nova Gorica
Aleksander Stopinšek PK Laško
Jan Strmole ŠPO Celje
Lan Strmole ŠPO Celje
Aleš Strojan PK Škofja Loka
Vesna Struna PK Ribnica
Peter Studen AO Kranj
Zan Sudar AK Ravne
Špela Suhač AO Kranj
Igor Suvajčevič Posavski AK
Matic Sušnik ŠPO Tržič
Tomaž Svenšek PK 6b Ptuj
Borut Svoljšak PK Škofja Loka
Janez Svoljšak PK Škofja Loka
Gorazd Šantej ŠPO Aranea
Polona Šantelj ŠD Triumf
Aleksander Šašo ŠPO Radovljica
Danilo Šegula PK 6b Ptuj
Rebeka Šeme DRPK
Doroteja Šenjug PK Laško
Anja Šerbinek ŠPO APD Kozjak Maribor
Maj Gašper Šifrer AO Kranj
Marinka Šimec Romih AO Lj - Matica
Urša Škapin AO Kranj
Miha Škof AO Lj - Matica
Domen Škofic ŠPO Radovljica
Teja Škofic AO Kranj
Gašper Škrjanec ŠPK Andreja Kokalja
Jakob Škrjanec ŠPO Rašica
Boštjan Škufca AO Kranj
Katarina Škufca AO Kranj
Jan Šmid ŠPO Tržič
Barbara Šober
Lena Šorli AO Žiri
Maja Šorli AO Žiri
Jakob Šparovec AO Kranj
Urša Šparovec AO Kranj
Anže Špehar ŠPO Tržič
Tjaša Špendal ŠPO Tržič
Leja Špiler AK Ravne
Gregor Špringer PK Martinček
Matic Špringer PK Martinček
Niko Štabuc PK Stena
Andraž Štalec ŠPO Tržič
Barbara Šteblaj ŠPO Tržič
Ožbe Šteblaj ŠPD Korenjak
Jaka Štefan ŠPO Jesenice
Aljaž Štepec DRPK
Žiga Štepec DRPK
Nejc Šter AO Kranj
Špela Šter AO Kranj
Boštjan Šterbal PK 6b Ptuj
Aleš Štor AO Lj - Matica
David Štrajn DP Koper
Anže Štremfelj AO Kranj
Neža Štremfelj AO Kranj
David Štritof AO Kamnik
Blaž Štruc PK Martinček
Nace Štruc PK Martinček
Vid Štumberger ŠPK Andreja Kokalja
Kaja Štupica ŠPO Domžale
Marko Šturm DEŠ
Neža Šulc AO Kranj
Darko Šuligoj DEŠ
Jernej Šuligoj ŠPO Domžale
Miran Šumak AO Grmada Celje
Miha Šumnik AK Ravne
Tanja Šumnik AK Ravne
Črt Šuštar ŠPK Andreja Kokalja
Maja Šuštar ŠPO Domžale
Tina Šušteršič AO Kranj
Domen Švab ŠPO Radovljica
Luka Tamše AK Sl. Gradec
Andraž Tasič ŠPK Andreja Kokalja
Neža Tavčar AO Žiri
Boštjan Tekavec PK Ribnica
Denis Tekavec PK Ribnica
Jernej Terbuc PK 6b Ptuj
Ambrož Terčič ŠPO Domžale
Biljana Težak PD Grif Brezovica
Urška Tišler ŠPO Tržič
Tilen Tomazin ŠPO Tržič
Karin Tomažič PS DPČ Šmartno
Urh Tomažič PS DPČ Šmartno
Žiga Tominec AO Lj - Matica
Maruša Tomšič ŠPO Jesenice
David Tončič AO Idrija
Anita Törnar Vertigo
Maja Trafela PK 6b Ptuj
Matija Trdan PK Ribnica
Marko Trebovšek PK 6b Ptuj
Andrej Trobec PK Škofja Loka
Andrej Trošt Posavski AK
Tjaša Trošt Posavski AK
Sara Truden ŠPO Tržič
Andrej Turk DEŠ
Špela Turna AK Vertikala
Jože Tušar AO Kranj
Rajko Tušek ŠPO Jesenice
Tanja Tušek Posavski AK
Anja Unuk PK Laško
Tim Unuk PK Laško
Urban Urbanc ŠPO Radovljica
Klemen Urbanija AO Kamnik
Miloš Urh PK Ribnica
Vid Urnaut AK Ravne
Martin Ušaj DEŠ
Janko Vabl AO Slov. Bistrica
Nina Vakselj DRPK
Anže Varga PK Slovenske Konjice
Igor Varl ŠPO Jesenice
Nina Varl ŠPO Jesenice
Danaja Vastič AO Lj - Matica
Jure Vedral Alpski gorniški klub
Uroš Verbovšek AO Kranj
Julija Verbuč ŠPS PD Mozirje
Jure Verčko AK Ravne
Ana Veternik ŠPO Tržič
Ciril Vezonik AK Ravne
Gregor Vezonik AK Ravne
Nastja Vidic AO Kranj
Andreja Vidmar AO Lj - Matica
Erik Vidmar PS DPČ Šmartno
Jernej Vidmar AO Črnuče
Katja Vidmar PK Škofja Loka
Maja Vidmar PK Škofja Loka
Marko Vidmar PK Škofja Loka
Borut Vidovič PK 6b Ptuj
Aljaž Vindiš ŠPO APD Kozjak Maribor
Nejc Vindišar ŠPO Domžale
Danuša Vižintin ŠPD Korenjak
Klemen Vodlan ŠPO Domžale
Valter Vodopija DP Koper
Ivan Vodopivec PK Divača
Davorin Voglar PK 6b Ptuj
Tit Voglar Posavski AK
Gašper Vogrin PK Martinček
Nataša Volčanjk AO Bovec
Marjana Volk PK Stena
Matija Volontar ŠPO Jesenice
Neža Vombergar AO Kranj
Janez Franc Vratanar AO Lj - Matica
Teja Vrečar AK Vertikala
Manca Vreček ŠPO Radovljica
Nace Vreček ŠPO Radovljica
Aleš Vrhovnik AO Kranj
Gašper Vrhovnik ŠPO Domžale
Matjaž Vrhunc PK Stena
Robert Vrlinič ŠPO PD Črnomelj
Matevž Vršič PK Škofja Loka
Jernej Vukotič ŠPO Radovljica
Matevž Vukotič ŠPO Radovljica
Monika Weingerl DRPK
Vesna Weingerl PK Laško
Vid Zabel DRPK
Rajko Zajc PK Kamnik
Marko Zakšek Posavski AK
Martina Zakšek ŠPO Celje
Ana Zaletelj PS Ascendo
Primož Zaletelj PS Ascendo
Tadej Založnik AO TAM Maribor
Diana Zaplotnik ŠPO Tržič
Blaž Zazvonil AO Kranj
Neža Zazvonil AO Črnuče
Jure Zdovc ŠPO Tržič
Nejc Zdovc PK Laško
Stane Zebec PK 6b Ptuj
Rok Zore AO Kamnik
Taja Zore ŠPO Celje
Tamara Zorč AO Bovec
Monika Zorčič AK Ravne
Martin Zorko AO TAM Maribor
Matjaž Zorko PK Stena
Anže Zorman
Urša Zrimšek PK Škofja Loka
Andraž Zupan ŠPO Celje
Bor Zupan DRPK
Izidor Zupan ŠPO Celje
Petra Zupan PK Stena
Simon Zupan ŠPO Jesenice
Klemen Zupanc ŠPO Celje
Ksenija Zupanc PK Laško
Lan Zupančič DRPK
Rok Zupančič ŠPK Andreja Kokalja
Miha Zupin AO Kranj
Aleš Žagar PK Ribnica
Dejan Žagar PK Ribnica
Tina Žagar ŠPO Celje
Irena Žakelj AO Žiri
Tomaž Žigon PK Stena
Andrej Žitnik PK 6b Ptuj
Sašo Žitnik PK Ribnica
Tine Živič Alpski gorniški klub
Mitja Živkovič ŠPO Rašica
Andrej Žlender ŠPO APD Kozjak Maribor
Jošt Žohar ŠPO Tržič
Mojca Žorž AO Kranj
Saša Žuman PK 6b Ptuj
Andraž Žumer GŠD Bricalp
Dušan Žumer PK 6b Ptuj
Tomaž Žužel AK Sl. Gradec
 
     
 
Domov | Kazalo strani