Domov Planinska Zveza Slovenije
Komisija za športno plezanje Obvestila Izobraževanja Državno prvenstvo Reprezentanca Plezališča
 

  Aktualno  
  REZULTATI DP 2017  
  Zaradi nove aplikacije vodenja rezultatov Državnega prvenstva lahko vse rezultate spremljate na novi...  

  Pomembne povezave  
  Seznam strokovnih kadrov  
  Rezultati zadnje tekme  
  DP Internetne prijave  
  Koledar dogodkov 2015  

  Zunanje povezave  
  PZS  
  Mednarodna plezalna zveza  
  Vzhodna liga  
  Zahodna liga  
  Slovenska antidopinška organizacija  
  Kategorizirani šp. plezalci  
     
 
Seznam vaditeljev
     
Ime Klub Licenca
veljavna do vključno
Maja Apat AK Sl. Gradec 2011
Maša Arnšek ŠPD Korenjak 2019
Miha Bernard PK Škofja Loka 2014
Sebastjan Bevk ŠPO Idrija 2019
Blaž Bizjak ŠPO Idrija 2019
Klemen Blejc ŠPO Domžale 2015
Živa Bogolin AO Črnuče 2019
Viktor Bombek PK 6b Ptuj 2019
Luka Boneš AO Kranj 2013
Primož Bratun PS Ascendo 2019
Anja Buh PK Škofja Loka 2019
Robert Buh PK Škofja Loka 2019
Gregor Cerjak Posavski AK 2019
Matej Colja DP Koper 2019
Petra Dolar DRPK 2019
Damjan Dolenec AO Žiri 2014
Nejc Dvoršek Šaleški AO 2019
Eva Eniko AO Žiri 2015
Špela Fabčič AO Vipava 2019
Dominik Fon AO Kranj 2019
Katarina Fon AO Kranj 2019
Staša Gejo Srbija 2019
Tjaša Golmajer ŠPO Tržič 2010
Miha Golob AO Trbovlje 2019
Luka Grebenc DRPK 2014
Živa Grgič AO Rašica
Januš Griljc AO Kamnik 2017
Jure Horvat ŠPO PD Črnomelj 2019
Ajda Hrastnik AK Sl. Gradec 2017
Tomaž Javornik AO Črnuče 2019
Luka Jejčič Posavski AK 2019
Jure Jeraj DRPK 2014
Andraž Jerman ŠPO PD Črnomelj 2019
Bernard Jerman DP Koper 2014
Špela Jevšnik DRPK 2019
Klara Jovan Šaleški AO 2019
Katja Jurjovec ŠPO Celje 2019
Katja Kadić PK Škofja Loka 2019
Peter Kastelic PK Stena 2019
Klara Kejžar DRPK 2017
Blaž Kešnar ŠPO Domžale 2017
Kristian Klajnšček AO Lj - Matica 2015
Jernej Klemenak AO Lj - Matica 2019
Katja Klinar ŠPO Jesenice
Renato Koder ŠPO Jesenice 2015
Mitja Kolman Posavski AK 2019
Staš Kotar Celarc DRPK 2019
Dejan Kuserbanj ŠPO PD Vransko 2019
Igor Lauko PK Martinček 2015
Tomislav Lukič PK Ribnica 2015
Žiga Maček AO Lj - Matica 2017
Alen Majcan DP Koper 2010
Mina Markovič ŠPK Plus 2014
Peter Mastnak Sokolov DRPK 2019
Denis Milošič ŠPK Andreja Kokalja 2017
Ervin Mlakar AO Trbovlje 2013
Dana Munih DEŠ 2019
Enej Novak PK Stena 2019
Tilka Novak ŠPD Korenjak 2015
Luka Okršlar PK Škofja Loka 2019
Žiga Oražem ŠPO Kamnik 2015
Aljaž Peklaj PS Ascendo 2019
Jernej Peklaj PD Grosuplje 2019
Sandi Pelko PS Ascendo 2015
Nejc Petelinšek PD Fram 2019
Gašper Pintar PK Škofja Loka 2017
Luka Pleterski AO Lj - Matica 2019
Rok Pliberšek ŠPO APD Kozjak Maribor 2015
Andraž Plošnik PK Martinček 2019
Matevž Podbreznik Klub adrenalinskih športov 2019
Luka Podbrežnik PK Kamnik 2014
Marko Pogačar ŠPO Komenda
Miha Popovič AO Črnuče 2015
Blaž Primc ŠPO Kamnik 2015
Igor Primc ŠPO Radovljica 2019
Urban Primožič PK Škofja Loka 2017
Jernej Radoja Šaleški AO 2019
Anja Rajbar ŠD Triumf 2019
Martin Reberšek ŠPO PD Vransko 2019
Maruša Rodič PD Grosuplje 2019
Sara Sedej ŠPO Idrija 2019
Gaj Slivnik ŠPO Žirovnica
Jakob Šparovec AO Kranj 2019
Blaž Štruc PK Martinček 2019
Miran Šumak AO Grmada Celje 2015
Urh Tomažič PS DPČ Šmartno 2019
Andrej Turk DEŠ 2019
Ana Veternik ŠPO Tržič 2013
Maja Vidmar PK Škofja Loka 2019
Klemen Vodlan ŠPO Domžale 2017
Ivan Vodopivec PK Divača 2013
Nataša Volčanjk AO Bovec
Matija Volontar ŠPO Jesenice 2017
Nace Vreček ŠPO Radovljica 2015
Matjaž Vrhunc PK Stena 2015
Anja Zagoričnik ŠPO Celje 2019
Rajko Zajc PK Kamnik 2017
Marko Zakšek Posavski AK 2019
Tadej Založnik AO TAM Maribor 2017
Bor Zupan DRPK 2019
Petra Zupan PK Stena 2019
Lan Zupančič DRPK 2019
 
     
 
Domov | Kazalo strani